Mládežnícke centrum Devín

Novinky

Voľnočasové krúžky pre deti a mládež 2018/2019

Milí rodičia, aj v tomto školskom roku 2018/2019 by sme Vám a Vašim deťom radi ponúkli aktivity, ktoré obohatia ich mimoškolskú činnosť a podporia ich záujmy a talent. Krúžky sa realizujú v priestoroch Domu kultúry v Devíne, v klubovni v podkroví DK. Pre školský rok 2018/2019 budeme otvárať tieto voľno-časové krúžky: Krúžky sú určené pre deti I. a II. stupňa základných škôl (7 – 15 rokov). Ná krúžky je možné prihlásiť sa aj počas školského roka. Na krúžok sa môžete prihlásiť mailom na adrese: frantiska.rohalova@tahamatam.sk, alebo osobne. Tešíme sa na Vás:)                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Tím TAHAMATAM

Voľnočasové krúžky pre deti a mládež 2016/2017

Milí rodičia, aj v tomto školskom roku 2016/2017 by sme Vám a Vašim deťom radi ponúkli aktivity, ktoré obohatia ich mimoškolskú činnosť a podporia ich záujmy a talent. Krúžky sa realizujú v priestoroch Domu kultúry v Devíne, v klubovni v podkroví DK. Pre školský rok 2016/2017 sme otvorili tieto voľno-časové krúžky: Krúžky sú určené pre deti I. a II. stupňa základných škôl (7 – 15 rokov). Ná krúžky je možné prihlásiť sa aj počas školského roka. Na krúžok si môžete doniesť vypísanú prihlášku, príp. Vám ju dáme na mieste. Prihlášku na stiahnutie nájdete v spodnej časti podstránky konkrétneho krúžku. Tešíme sa na Vás:)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Tím TAHAMATAM

Hľadáme vedúcich voľnočasových krúžkov pre deti

Hľadáme šikovných a najmä nadšených vedúcich pre voľnočasové krúžky pre deti a mládež. Krúžky sú určené prevažne pre chlapcov vo veku 7 - 15 rokov. Preto ak máš veľa voľného času a rád by si sa realizoval v činnosti, ktorú máš rád, ak ťa baví práca s deťmi a chcel by si sa s nimi podeliť o nadšenie z činnosti, ktorú budete s deťmi vykonávať a chceš zažiť s nimi kopec zábavy a nevyspitateľných zážitkov...neváhaj a prihlás sa ako vedúci na niektorý z voľnočasových krúžkov pre deti a mládež. Aktuálne hľadáme nadšených vedúcich pre tieto krúžky:

- turistický krúžok - hľadáme vedúceho alebo vedúcu, najlepšie dvoch, ktorí majú radi prírodu, turistiku a radi by ukázali deťom kus krásnej prírody v blízkom i vzdialenejšom okolí Bratislavy. Krúžok bude 1x mesačne pre chlapcov a dievčatá vo veku 7-14 rokov.

- športový krúžok - hľadáme vedúceho (príp. vedúcu), ktorý sa rád hýbe a má rád športy rôzneho charakteru a rád by viedol k športu a pohyb. aktivitám aj deti. Krúžok bude 1x týždenne v telocvični ZŠ v Devíne. Krúžok je určený pre deti vo veku 7-14 rokov.

- skautský krúžok - hľadáme nadšeného vedúceho, skauta, ktorý sám vyrastal ako skaut a rád by odovzdal hodnoty a myšlienky skautingu ďalším nadšeným deťom. Krúžok bude 1x týždenne a je určený iba pre chlapcov vo veku 7-14 rokov.

Pre viac info zavolaj alebo napíš na: frantiska.rohalova@tahamatam.sk / 0902 102 005 Ďakujeme:)  

Za Tím TAHAMATAM Fany

Voľnočasové krúžky pre deti a mládež 2015/2016

Milí rodičia, sme radi, že aj tento školský rok 2015/2016 môžeme Vám a Vašim deťom ponúknuť aktivity, ktoré obohatia ich mimoškolskú činnosť a podporia ich záujmy. Krúžky sa realizujú v priestoroch Domu kultúry v Devíne, v klubovni v podkroví DK. Pre školský rok 2015/2016 sme otvorili tieto voľno-časové krúžky: Krúžky sú určené pre deti I. a II. stupňa základných škôl (7 – 15 rokov). Ná krúžky je možné prihlásiť sa aj počas školského roka. Na krúžok si môžete doniesť vypísanú prihlášku, príp. Vám ju dáme na mieste. Prihlášku na stiahnutie nájdete v spodnej časti podstránky konkrétneho krúžku. Tešíme sa na Vás:)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Tím TAHAMATAM

Vianočné tvorivé dielne

2720.12.2014 - Vianoce nám už klopali na dvere a tí, ktorí ešte nemali vianočné darčeky, si ich prišli vyrobiť do našej továrne na vianočné darčeky. Do továrne prišlo 14 detí, väčších, menších aj tých najmenších. Tak sme sa všetci spolu s dobrou náladou pustili do výroby najrôznejších vianočných darčekov. Vyberať sme mali naozaj z čoho - s deťmi sme vyrábali vianočné stromčeky z kartónu či z bombuľ vyrobených z vlny, obrázky z drevených paličiek so servítkovou technikou, svietniky, servítkami či farbami sme si zdobili kamene, zo šišiek sme si vyrábali vianočné dekorácie, z polystyrénových gúľ sme si vyrobili snehuliakov a v závere aj vianočné pozdravy. P ri práci nám boli nápomocní aj rodičia detí, pomoc ktorých sa nám naozaj hodila. O dobrú náladu sa nám postarali pekné vianočné pesničky a koledy a malé sladké občerstvenie. Z našej továrne na vianočné darčeky nikto neodišiel naprázdno a preto verím, že si aj o rok budeme môcť opäť vlastnoručne vyrobiť darčeky pre tých, ktorých máme radi:) Niektoré z našich výrobkov si môžete pozrieť v našej fotogalérií.

Voľnočasové krúžky pre deti a mládež 2014/2015

Milí rodičia, sme radi, že aj tento školský rok môžeme Vám a Vašim deťom ponúknuť aktivity, ktoré obohatia ich mimoškolskú činnosť a podporia ich záujmy. Pre školský rok 2014/2015 otvárame tieto voľno-časové krúžky: Krúžky sú určené pre deti I. a II. stupňa základných škôl (7 – 15 rokov). Zápis na voľno-časové krúžky prebehol 10.9.2014 o 17:30 v klubovni v Dome kultúry v Devíne (v podkroví DK). Na zápis si môžete doniesť vypísanú prihlášku, príp. Vám ju dáme na mieste v deň zápisu. Prihlášku na stiahnutie nájdete v spodnej časti podstránky konkrétneho krúžku. Tešíme sa na Vás:)

Tím TAHAMATAM