Info o stane

Vlčiacky stan

Informácie o stane:

 

stan pre najmladšie deti v tábore, ktoré sa spolu cítia bezpečnejšie – stan je určený pre menšie deti, ktoré sa boja spať vo dvojici v podsade. Deti budú tak bez strachu v noci kľudne spať, prípadne aj pod dozorom vedúceho.stan 1 uprava

Teplo v stane je možné tiež využiť na osušenie mokrých vecí deti. Aj keď vonku prší v stane je útulne teplo a program môže pokračovať.

nepremokavá plachta – plachta je vyrobená z veľmi kvalitného nepremokavého materiálu s dlhou životnosťou. Odolá aj sústavnému niekoľkodňovému dažďu. Pri dobrej starostlivosti  vydrží aj 20 rokov. Nikdy vám nesplesnivie a nezderformuje sa ostrým slnkom.

odolnosť voči silnému vetru – vďaka masívnej železno-drevenej konštrukcii, ktorá váži viac ako 700kg,  je zabezpečená výborná stabilita stanu. Oddolá víchrici a silnému vetru, pri ktorom by podsada určite spadla. Bezpečnosť detí je u nás na prvom mieste.

plachta

výborné odvetrávanie stanurolovanie bočných stien – vďaka bočným rolovateľným plachtám sa v prípade horúcich dní stan neprehrieva. Bočné steny sú uchytené pomocou gumičiek, ktoré sa veľmi ľahko uvoľnia a plachta sa tak jednoducho zroluje nahor.

nenáročná montáž a demontáž – stan postavíte v priebehu 1,5-2hodín. Stan pozostáva zo železnej konštrukcie, ktorá sa veľmi ľahko zmontuje. Následne sa do stanu umiestni drevená podlaha a obvodové zasúvacie steny. Na vrchnú časť konštrukcie sa nasadí plachta a následne ako posledné sa na stan jednoducho upnú pomocou gumičiek bočné plachty. Stan je možné demontovať v priebehu jednej hodiny.

vyvýšená drevená podlaha – stan je dobre izolovaný od zeme vďaka vyvýšenej drevenej podlahe. V prípade daždivého počasia sa vďaka podlahe do stanu nedostane voda ani blato.  stan 2 uprava

priehľadné bočné plachty – prehľadné bočné plachty zabezpečia dostatok svetla v stane, vďaka ktorému je možné stan využiť v prípade zlého počasia na realizáciu táborového programu. V noci je v stane tiež vyššia viditeľnosť, deti môžu počas zaspávania pozorovať dokonca aj hviezdy.

zábava v stane počas zlého počasia – vďaka väčšej kapacite stanu je možné v prípade zlého počasia využiť priestory stanu aj na program. V stane je dostatok svetla vďaka prehľadným plachtám.

Technické parametre:

Rozmery: plocha – 19,3m², výška 1,8m

Obvodové dosky: OSB dosky alebo preglejka

Podlaha: OSB dosky alebo preglejka

Drevená konštrukcia: KVH hranoly

Konštrukcia: konštrukčná oceľ, striekaná komaxidom

Farba vrchnej plachty: podľa vzorkovníka

Farba bočnej plachty: prehľadná, príp. podľa vzorkovníka

Vzorkovník pre farbu vrchnej a bočnej plachty

 

Výrobca plachty: Stiahnite si PDF

Viac info o stane a cenové ponuky v kontaktoch