Hľadáme vedúcich voľnočasových krúžkov pre deti

Hľadáme šikovných a najmä nadšených vedúcich pre voľnočasové krúžky pre deti a mládež. Krúžky sú určené prevažne pre chlapcov vo veku 7 – 15 rokov.
Preto ak máš veľa voľného času a rád by si sa realizoval v činnosti, ktorú máš rád, ak ťa baví práca s deťmi a chcel by si sa s nimi podeliť o nadšenie z činnosti, ktorú budete s deťmi vykonávať a chceš zažiť s nimi kopec zábavy a nevyspitateľných zážitkov…neváhaj a prihlás sa ako vedúci na niektorý z voľnočasových krúžkov pre deti a mládež. Aktuálne hľadáme nadšených vedúcich pre tieto krúžky:

– turistický krúžok – hľadáme vedúceho alebo vedúcu, najlepšie dvoch, ktorí majú radi prírodu, turistiku a radi by ukázali deťom kus krásnej prírody v blízkom i vzdialenejšom okolí Bratislavy. Krúžok bude 1x mesačne pre chlapcov a dievčatá vo veku 7-14 rokov.

– športový krúžok – hľadáme vedúceho (príp. vedúcu), ktorý sa rád hýbe a má rád športy rôzneho charakteru a rád by viedol k športu a pohyb. aktivitám aj deti. Krúžok bude 1x týždenne v telocvični ZŠ v Devíne. Krúžok je určený pre deti vo veku 7-14 rokov.

– skautský krúžok – hľadáme nadšeného vedúceho, skauta, ktorý sám vyrastal ako skaut a rád by odovzdal hodnoty a myšlienky skautingu ďalším nadšeným deťom. Krúžok bude 1x týždenne a je určený iba pre chlapcov vo veku 7-14 rokov.

Pre viac info zavolaj alebo napíš na: frantiska.rohalova@tahamatam.sk / 0902 102 005

Ďakujeme:)

 

Za Tím TAHAMATAM Fany