O táboroch

Tábor je jednou z nezabudnuteľných vecí, ktorá neodmysliteľné patrí k letu a letným prázdninám.

Naša detská a mládežnícka organizácia TAHAMATAM organizuje letné stanové pre deti a mládež už 20 rokov. Na našich táboroch je pre deti pripravený atraktívny program plný zážitkových aktivít a hier, pri ktorých zažijú deti kopec zábavy a dobrodružstva, naučia sa spolupracovať v tíme a nájdu si nových kamarátov, spoznajú prírodu a jej neopísateľné krásy, strávia čas na miestach, kde sa zabúda na každodenné povinnosti a odnesú si nezabudnuteľné zážitky a spomienky. Celým táborovým programom deti sprevádza tím vyškolených a kvalifikovaných vedúcich s dušou detí, rovnako nadšených pre dobrodružstvo a zábavu.

Ak teda hľadáš nové kamarátstva, zbieraš nevšedné zážitky, chceš prežiť kopec dobrodružstva a naučiť sa novým a zaujímavým veciam … zabudni na všednosť a nudu v „obyčajnom svete“ a ponor sa s nami do sveta nevšedných zážitkov.

Pre všetkých, ktorí milujú dobrodružstvo sme aj tohto roku pripravili pestrú ponuku táborov plných zábavy, dobrodružstva , hier a nezabudnuteľných zážitkov, z ktorých si iste vyberie každý.

Stanové tábory