Divadlo Rarášok

Divadlo Rarášok

Divadelný súbor Rarášok vznikol v roku 1993. Tvoria ho deti vo veku od 7 do 14 rokov, ktoré baví stáť na javisku a byť dôvodom Vášho úsmevu. Súbor sa zameriava na tvorbu pre deti a mládež, preto náš repertoár tvoria rozprávky, ktoré však ulahodia aj oku skúsenejšieho, staršieho diváka.

Naša skúšobňa sa nachádza v ZUŠ na Železničnej 14 vo Vrakuni. S našimi predstaveniami najčastejšie putujeme do materských škôl a domov kultúry, avšak hrávame aj pre detské domovy či pri rôznych príležitostiach, ako je napr. Mikuláš alebo Vianoce.

Našou srdcovkou sú slovenské rozprávky a ich hodnotné dedičstvo ako aj morálne poučenie sa snažíme šíriť práve prostredníctvom ochotníkov na javisku. Príbehy sú plné rozprávkových postáv, ktoré vtipom, hudbou a interakciou s deťmi odovzdávajú divákom posolstvo dobra.

Ak by Vaša ratolesť mala záujem skúsiť si aký je to pocit stáť na doskách, ktoré znamenajú svet, ako aj v prípade záujmu o odohranie nášho predstavenia vo Vašich priestoroch kontaktujte, prosím, nášho režiséra Jozefa Holeka.

Kontakt:

Nacvičujeme na Železničnej 14 vo Vrakuni. Ak máte záujem o odohranie predstavenia, kontaktujte nás:

Jozef Holek (režisér): jhjozefix@gmail.com