Stanové tábory

Stanové tábory

Táborenie a bývanie v stane je trochu romantika, trochu dobrodružstvo, trochu adrenalín, trochu zábava, ale v neposlednom rade najmä obrovský zážitok. Na vlastnej koži si vyskúšame, aké to je žiť v prírode, zaspávať za šumu lesa a ráno sa prebúdzať lúčmi slnka (niekedy aj kvapkami dažďa:).

Stanový tábor nie je pre žiadne “bábovky”. Na pár dni sa ocitneš uprostred prírody, bez umývadla či sprchy, bez výdobytkov a vymožeností modernej techniky, večer si nezažneš svetlo ako doma v byte a obed si neuvaríme na sporáku ale priamo na ohni, ktorý si sami založíme, zuby si neumyješ v teplej vode ale v studenom potoku a večer si neľahneš do mäkkej postele ale budeš zaspávať na karimatke a v spacáku. Ak si myslíš, že to zvládneš, tak sa pridaj k nám a my ťa naučíme, ako založiť oheň, ako si urobiť prístrešok v prírode, ako si zhotoviť prírodnú sprchu, ako sa v prírode orientovať a nestratiť sa a kopec ďalších zaujímavých vecí.

Na stanovom tábore zažiješ najmä kopec dobrodružstva, adrenalínu, ale aj zábavy a dobrej nálady, nájdeš si nových kamarátov a odnesieš si nezabudnuteľné zážitky.

 

I. turnus 9 dní 05.7. – 13.7.2018 Tajomstvo Avalonu – Keltský tábor  €  € / 1deň
II. turnus 9 dní 13.7. – 21.7.2018 Robinzonov tábor – Dobrodružný tábor  €  € / 1deň
III. turnus 9 dní 21.7. – 29.7.2018 Tiene Mordoru – Dobrodružný tábor  €  € / 1deň
IV. turnus 9 dní 29.7. – 06.8.2018 Záhada dračích skál  – Rozprávkový tábor  €  € / 1deň

 

Miestom konania všetkých stanových táborov bude prekrásna lúka pod hrebeňom jedinečnej Veľkej Fatry  s vrcholmi Ostrou a Drienkom pri dedinke Mošovce okres Turčianske Teplice.

 

Na deti čaká okrem táborového programu aj návšteva neďalekej Farmy Jack Mošovce, kde si deti budú môcť pozrieť prekrásne shagya-arabské kone, ukážku výcviku koní, život na farme a v prípade záujmu  si budú môcť na koňoch aj zajazdiť. Viac informácií o Farme Jack si môžete pozrieť tu: